Çubuk Detay Minimal Bileklik, 14 Ayar Altın, Sarı renk, 3.28 g, tasarım detay görünümü
Çubuk Detay Minimal Bileklik galeri görünümü – 14 Ayar Altın, Sarı renk, 3.28 g
Çubuk Detay Minimal Bileklik detay görünümü – 14 Ayar Altın, Sarı renk, 3.28 g
14 Ayar Altın, Sarı renk, 3.28 g özellikli Çubuk Detay Minimal Bileklik tasarım detay görünümü
İndirimli!

Çubuk Detay Minimal Bileklik

Maden

Altın

Ayar

14 Ayar

Ağırlık

3.28

Renk

Sarı

Kargo teslim süresi

1-2 iş günü

Ürün KoduAGJBL26016

Orijinal fiyat: 23.100 TL.Şu andaki fiyat: 20.790 TL.

-10%
(1 değerlendirme / soru&cevap)
Havale/EFT ile 19.751 TL (5% indirim)
Vade farksiz kredi kartına 3 taksit ile aylık 6.930 TL
Bu ürün çok ilgi görüyor – stoklar sınırlı

Stokta

Add to Cart
Çubuk Detay Minimal Bileklik, 14 Ayar Altın, Sarı renk, 3.28 g
Çubuk Detay Minimal Bileklik
23.100 TL Orijinal fiyat: 23.100 TL.20.790 TLŞu andaki fiyat: 20.790 TL.
Stok kodu: AGJBL26016 Kategoriler: Altın Bileklik Etiketler: Ece Erken
Sipariş Bilgilendirmesi
  1. Eksik Gram Gönderimi
    Siparişinizde işçilikten dolayı gram eksikliği olursa, fark size iade edilir.
  2. Paketleme
    Siparişiniz, özel mücevher kutusunda, faturasıyla birlikte şık bir hediye paketi içinde gönderilir.
  3. İade ve Değişim
    Kullanılmamış ürünlerinizi, tüm parçalarıyla beraber teslim aldığınız gün iade veya değişim yapabilirsiniz.
  4. Kargo Güvencesi
    Siparişleriniz Yurtiçi veya Hepsijet Kargo ile sigortalı olarak ücretsiz gönderilir. Ürün size ulaşana kadar sorumluluk tamamen firmamıza aittir.
Garantili Güvenli Ödeme

güvenli ödeme

2 Taksit
3 Taksit
2 x 10.395,00 TL Toplam:20.790,00 TL
3 x 6.930,00 TL Toplam:20.790,00 TL
2 x 10.395,00 TL Toplam:20.790,00 TL
3 x 6.930,00 TL Toplam:20.790,00 TL
2 x 10.395,00 TL Toplam:20.790,00 TL
3 x 6.930,00 TL Toplam:20.790,00 TL
2 x 10.395,00 TL Toplam:20.790,00 TL
3 x 6.930,00 TL Toplam:20.790,00 TL
2 x 10.395,00 TL Toplam:20.790,00 TL
3 x 6.930,00 TL Toplam:20.790,00 TL
2 x 10.395,00 TL Toplam:20.790,00 TL
3 x 6.930,00 TL Toplam:20.790,00 TL
2 x 10.395,00 TL Toplam:20.790,00 TL
3 x 6.930,00 TL Toplam:20.790,00 TL
2 x 10.395,00 TL Toplam:20.790,00 TL
3 x 6.930,00 TL Toplam:20.790,00 TL

Maden: Altın
Renk: Sarı
Gram: 3.28 gr
Uzunluk: 17+2 cm
Fİgur Boy: 5 mm
Ayar: 14K (585) Ürünlerimizin tamamı el yapımı olduğu için belirtilen ağırlık (+/-) %10 sapma oluşabilmektedir.

1 değerlendirme

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Çubuk Detay Minimal Bileklik” için ilk yorumu siz yapın.