ÜCRETSİZ TESLİM VE İADE

ALTINKENTİ SIK SORULAN SORULAR​

Evet, Satın aldığınız ürünleri iade veya değişim yapabilirsiniz.

Yanlış ürün veya ürünler sipariş ettiyseniz veya fikriniz değiştiğiyse, sipariş verdiğiniz telefon numarası ile Müşteri Hizmetlerine bilgi verip, kolayca iptal edebilirsiniz. 

İptal ettiğiniz ürün veya ürünlerin ücreti Müşteri Hizmetleri iptal işlemini onayladıktan sonra hemen iadesi yapılır. İade edilen ücretin hesabınıza yansıma süresi bankanıza bağlıdır.

Özel Siparişlerde ürün yapıldıktan hemen sonra kargoya teslim edilir. Ürün yapım süresi sipariş esnasında müşteriye bilgi verilir. Verilen gün sayımı ücretin yatırıldığından sonra devreye girer.

Satın aldığınız ürün veya ürünler, ürün sayfasında belirtildiği teslimat tarihi aralarında kargoya teslim edilir.

Siteden ürün almak istediğiniz zaman ürün sayfasında Sepete Ekle düğümesine basarak, önce ürünü sepetinize ekleyin. Daha sonra sepeti görüntüleyerek ödeme sayfasına gidin. Bu sayfada istenilen bilgileri doldurarark siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Hayır, şu anda tüm siparişlerde kargo ücretsizdir ve ekstra herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Evet, Siparişlerin hepsi şık hediye kutusu içerisinde gönderilmektedir.

Hayır, ödemeler sadece Kredi Kartı veya EFT/Havale ile gerçekleşir.

Ödeme sayfasında ödemeyi gerçekleştirmeden önce sayfanın aşağı kısmında ‘Kupon Kodu Gir’ metnine basın. Açılan bölümde kupon kodunu girin ve ‘KUPON KULLAN’ tuşuna basın. Bastıktan sonra indirim uygulanmıştır ve ödeme işlemini gerçekleştirebilizrsiniz.